ביטוח דירה

המונח ‘ביטוח דירה’ מתייחס לכמה סוגי פוליסות (שהרבה פעמים ירכשו כחבילה) המתייחסות הן למבנה ולתשתיות שיש בו והן לתכולה וחפצי הערך שיש בתוכו – למרות שבפועל מדובר בשתי פוליסות שונות בתכלית.

ביטוח דירה צד ג’

ביטוח הדירה שמתייחס למבנה הפיזי, כלומר פוליסה שמפצה את הבעלים במקרה שנגרם נזק כמו שריפה או הצפה שמחייבת שיפוץ מאסיבי של הנכס. לרוב ביטוח הדירה גם ייתן מענה למקרים יותר צפויים כמו נזק שנגרם מפיצוץ צינור מים. בהקשר הזה קבלו המלצה חשובה, כאשר עושים ביטוח מבנה אל תחסכו בביטוח צד ג’. אסור לשכוח שכאשר יש בדירה שלכם נזק (כמו נזילה, שריפה, סתימה בביוב) לעיתים גם השכנים שלכם עלולים להיפגע. במקרה כזה עמדת המחוקק ברורה: אתם אחראים לכל נזק שייגרם לדירת השכנים וזה עלול להגיע לנזק של מאות אלפי שקלים. ביטוח דירה עם כיסוי לצד שלישי מאפשר לכם לישון בשקט גם בגזרה הזו.

ביטוח הדירה והמשכנתא

כאשר נוטלים הלוואת משכנתא, אחד התנאים שידרוש הגוף המלווה, הוא שתעשו ביטוח דירה ושהמלווה יהיה המוטב הראשי. מאחר שהבטוחה בהלוואת משכנתא היא הדירה עצמה, מבחינת המלווה (בנק למשכנתאות או גורם חוץ בנקאי אחר) ביטוח הדירה (שבתרחיש זה יקרה גם ‘ביטוח משכנתא’) מגדר את הבטוחה ונועד לצמצמם את הסיכון של המלווה.

למידע נוסף על ביטוח דירה אתם מוזמנים לפנות לאיינס סוכנות לביטוח, פיננסים ומשכנתאות

תוכן עניינים
מחזור משכנתאות בשרון

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו