ביטוח מנהלים/פנסיה

למה כרכנו את ביטוח מנהלים/פנסיה יחד? ובכן, בשונה מהעבר בו ביטוח המנהלים נחשב כהטבה מיוחדת לעובדים מסטטוס מסוים, היום מדובר במוצר שעיקרו פנסיוני ויש מקומות שבהן הוא כבר מכונה ‘ביטוח פנסיה’.

מה ההבדל בין ביטוח מנהלים/פנסיה לקרן פנסיה?

בעבר האפיק הפנסיוני העיקרי בישראל הייתה קרן הפנסיה. בשנים האחרונות, בעקבות רפורמות בשוק הפנסיה והגמל, נכנסו למגרש הפנסיוני גם חברות הביטוח, לכן חשוב לעמוד על ההבדל המהותי בין חיסכון בקרן פנסיה מסורתית לבין האופציה של ביטוח מנהלים/ פנסיה. מי שמצטרף לקרן פנסיה, בעצם מקבל עליו את התקנון של הקרן. הקרן הינה קבוצתית ואינה מחויבת אליו אישית, הכול נגזר מהתקנון ולעיתים התקנון הזה משתנה מבלי שלעמית הבודד תהיה שליטה. מנגד, ביטוח המנהלים או ביטוח הפנסיה הם חוזה אישי בין חברת הביטוח למבוטח – חברת הביטוח אינה יכולה לחזור בה והתנאים להן היא התחייבה למבוטח מחייבים אותה לאורך כל חיי הפוליסה.

תמהיל פנסיוני נכון

יש הבדלים נוספים בין ביטוח מנהלים לקרן הפנסיה המסורתית, רובם נגזרים מהעובדה שציינו, כאשר החוזה האישי מעניק למבוטח הרבה מאוד גמישות ויכולת מיקוח שאין לעמיתים בקרן הפנסיה. בסופו של יום מדובר בהחלטה אישית של החוסך (יש יתרונות גם לקרנות הפנסיה). בכל מקרה לפני שאתם בוחרים אפיק פנסיוני תתייעצו עם מומחים.

למידע נוסף על ביטוח מנהלים/פנסיה אתם מוזמנים לפנות לאיינס סוכנות משפחתית לביטוח, פיננסים ומשכנתאות

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו