ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות הוא ביטוח שמטרתו לתת פיצוי כספי חד פעמי למבוטח, במקרה שבו נגרם לו נזק גופני שהוא תוצאה של תאונה. הנזק יכול להיות פציעה או מות (במקרה פטירה הפיצוי מועבר למוטב המצוין בפוליסה).

חשוב לדעת שהביטוח אינו כולל טיפול רפואי או כיסוי הוצאות רפואיות, אלא רק מעניק סכום כסף בהתאם לתנאי הפוליסה.

לקנות לבד או עם ביטוח נוסף?

ביטוח תאונות אישיות יכול להיות כפוליסת ביטוח עצמאית, העומדת בפני עצמה או כתוספת לביטוח אחר, חיים, בריאות וכדומה. בעבר נהגו לשווק אותו כחלק הרחבה יחד עם עוד פוליסה, אך כאמור אין חובה וניתן להיות בעל פוליסת ביטוח תאונות אישיות עצמאית.

מה מכסה ביטוח תאונות אישיות?

כל גוף פיננסי, בעל רישיון למכירת ביטוחים מציע ביטוח תאונות אישיות. ישנן פוליסות ביטוח שונות בהתאם לגובה הפרמיה (התשלום של המבוטח) ובהתאם להיקף הכיסוי.

מרבית ביטוחי תאונות אישיות מכסים, מקרה של מוות (אלא אם כן יש כבר ביטוח חיים) וכל נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, נכות, שברים, אשפוז ועוד.

חשוב לדעת כי, ביטוח זה אינו מכיר כתאונה, מצבים בהם נגרם נזק כתוצאה מאלימות מילולית או לחץ נפשי.

מי צריך ביטוח תאונות אישיות?

מדובר בביטוח זול יותר לעומת ביטוחים אחרים  והוא מתאים במיוחד למי שיש להם נטייה להיפצע או עוסקים בתחום שבו יש מועדות לפציעה. אם זאת, חשוב לדעת כי ההגדרה של מהי תאונה למרות היותה מוגדרת, עדיין ניתנת במידה רבה לפרשנות של הצדדים. לכן תהליך הפעלת הפוליסה כולל קודם הכרה של חברת הביטוח כי האירוע נכלל תחת ההגדרה של תאונה.

איך בוחרים ביטוח תאונות אישיות?

מכיוון שמדובר בביטוח שיש בו ריבוי הגדרות ותנאים מומלץ להתייעץ לגבי הרכישה עם אנשי המקצוע של משרד איינס ייעוץ משכנתאות ופיננסים, משרד בוטיק, אישי ואיכותי.

הבהרה- בשאלה מה מכסה ביטוח תאונות אישיות או מה הוא נותן? חשוב להבין כי לא מדובר בביטוח צובר. התשלום החודשי לא נצבר כסוג של חיסכון כדוגמת קרן השתלמות. מדובר בתשלום חודשי לשמירה על זכאות לביטוח.

סיכום

השאלה מי צריך ביטוח תאונות אישיות? היא שאלה אישית, היא קשורה לאדם עצמו, לסגנון חייו, ליכולתו הכלכלית ולצרכיו הכוללים. מומלץ להתייעץ ולרדת לעומק השירות והכיסוי שביטוח תאונות אישית נותן.

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו