גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה, המכונה בקיצור ‘גמל להשקעה’, היא מכשיר פיננסי ייחודי לחיסכון פנסיוני שגם מוכר לצרכי מס וגם מעניק לחוסך גמישות וגישה לכסף בכל עת ללא כל קנס, מלבד העובדה שמשיכת כספים לפני שהחוסך מגיע לגיל 60 כרוכה בתשלום מס על רווחי הון.

קופות הגמל המציאו את עצמן מחדש

בעבר קופות הגמל מילאו תפקיד במשק הפיננסי בישראל. מה שנולד כהטבה לעובדים במגזר הציבורי, איפשר לאלפי ישראלים לחסוך סכום הוני בתקופה של מספר שנים ולהשתמש בו לצרכים מגוונים (רכישת רכב, שיפוץ דירה, חתונה לילד ועוד). בהמשך, כשנעשו הרפורמות בשוק הפנסיוני בישראל, כורסם מעמדן של קופות הגמל ובפועל ההבדל בינן לבין קרנות הפנסיה כמעט ונמחק לחלוטין. לרגע היה נדמה שחלף זמנו של המונח ‘קופת גמל’ ושהקופות ייעלמו כשהעמיתים המבוגרים שלהם יפרשו. זה לא קרה, כמו עוף החול קופות הגמל המציאו את עצמן מחדש כקופות גמל להשקעה והחדירו לשוק קונספט חדש של חיסכון פנסיוני היברידי שגם מאפשר לחוסך גמישות וגם מאפשר לכספי הפנסיה שלו לצבור יותר רווחים בשוק ההון.

גמל להשקעה: מ’חוסך’ ל’משקיע’

ההערך המוסף הייחודי שקופות הגמל להשקעה מביאות לשוק הפנסיה, מגיע בדמות העובדה שיש מספר מסלולי השקעה והחוסך יכול לבחור במסלול שנח לו ולקבוע את רמת החשיפה שלו לשוק ההון.

למידע נוסף על גמל להשקעה אתם מוזמנים לפנות לאיינס סוכנות לביטוח, פיננסים ומשכנתאות

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו