הלוואה לשיפוץ

רוצים לשפץ את הבית? זקוקים לפתרונות מימון?

עבודות שיפוצים בבית שלכם יכולות לשדרג את איכות חייכם ובטווח הארוך גם להעלות את הערך של הנכס. אם מדובר על שיפוץ נרחב של הבית, מימון של עבודות השיפוץ יכול להיות לא פשוט ולכן הלוואה לשיפוץ היא הפתרון המיידי היעיל ביותר בכדי להתחיל בעבודות. מטרת השיפוץ יכולה להיות מגוונת, החל משיפור איכות החיים שלכם בבית ובחדרים מרכזיים כמו חדר המטבח וחדרי המקלחת והשירותים ועד להתאמת הנכס למספר בני המשפחה, גיל הילדים והנגשה של חדרים מסויימים.

למה כדאי לקחת הלוואה לעבודות שיפוץ?

כאשר אתם מקבלים מימון נרחב לצורך עבודות שיפוצים, אתם יודעים שיש לכם גב כלכלי לממן את התוכניות שלכם. למעשה, אתם מקבלים כאן אופציה לממן את עלות השיפוץ על פני תקופה ארוכה ותוך הקלה משמעותית של ההוצאות החודשיות שלכם. תוכלו באמצעות לקיחת ההלוואה להשקיע גם במקומות שעד היום לא יכולתם לגעת בהם, כמו לדוגמא בריצוף של הבית, או בחדרי שירותים ומקלחת הדורשים חומרי גלם מסויימים לצורך השיפוץ והכנת תוכנית מסודרת ומורכבת יותר.

איזו הלוואה כדאי לקחת – בנקאית או חוץ בנקאית?

ישנו מגוון רחב של פתרונות מימון לעבודות שיפוצים לבית, כאשר חלקם מגיעים מהבנקים השונים וחלקם מגיעים מגופים חוץ בנקאיים הנמצאים בפיקוח של בנק ישראל. אם כן, לקיחת הלוואה לשיפוץ רלוונטית גם לגופים פיננסיים נוספים מלבד הבנקים, כגון חברות ביטוח וחברות אשראי וכדאי להכיר את הפתרונות הללו בכדי לקבל גמישות גדולה יותר בלקיחת ההלוואה. אנחנו בחברת איינס ייעוץ משכנתאות ופיננסים נעניק לכם את הליווי המקצועי ביותר ללקיחת ההלוואה, כולל סיוע בניהול משא ומתן מול הגורמים הפיננסיים הרלוונטיים. הצוות שלנו כולל יועצים פיננסיים מהשורה הראשונה בתחום, המביאים איתם ידע וניסיון רב בליווי אנשים פרטיים ובעלי עסקים בלקיחת הלוואות מהבנקים, מחברות הביטוח ומחברות האשראי.

איזו הלוואה לשיפוץ תתאים לכם?

בכדי לדעת איזו הלוואה לשיפוץ תתאים לצרכים שלכם, יש לבצע אפיון לצרכים הפיננסיים שלכם. את האפיון של הצרכים הפיננסיים מבצעים עם יועץ הלוואות מקצועי. אנחנו בחברת איינס ייעוץ משכנתאות ופיננסים נעשה את האפיון בפגישה הראשונה שלכם ונלווה אתכם עד לקבלת האישור להלוואה. התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש אתר לתיאום פגישה עם צוות היועצים שלנו.

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו