הלוואות מקרנות

בימים בהם הריבית מרימה ראש, כמו שאנו חווים בשנתיים האחרונות, הלוואות הפכו לעסק יקר. אחרי שבמשך שנים ארוכות התנהלנו בתנאי ריבית כמעט אפסית, הכסף התייקר ומאחר שרובנו זקוקים לאשראי ומתקשים להסתמך על התזרים השוטף, איתור הלוואות משתלמות הוא משימה מאתגרת. הבשורות הטובות: יש אפיק הלוואה שלא רבים מודעים לו והוא הלוואות מקרנות, אפיק משתלם במיוחד.

מה זה, בכלל, הלוואות מקרנות?

למרבית האנשים יש חיסכון פנסיוני או חיסכון הוני שנצבר בקרן פנסיה או בקרן השתלמות. רבים לא מודעים לכך, אך מרבית הקרנות האלה מאפשרות לעמיתים שלהן ליטול הלוואה על חשבון הקרן. בגלל שהעמית או המשקיע בקרן כבר הפקיד וחוסך בה כספים, כספים אלו מתפקדים כבטוחה, מה שהופך את ההלוואה מבחינת מנהלי הקרן להלוואה ברמת סיכון נמוכה שמאפשרת להם לגבות ריבית נמוכה מהלווה. יתרון נוסף, הוא שהחזר ההלוואה מתבצע באמצעות ההפקדות השוטפות לקרן. במקרה של קרן השתלמות, שבמקרה רגיל מגיעה לפרקה אחרי 6 שנים, נטילת הלוואה היא גם דרך להאריך את תקופת ההשקעה בקרן.

משתלם לפתוח קרן השתלמות

זה המקום להזכיר שלקרן ההשתלמות יש היום מספר יתרונות ייחודיים שהאופציה ליטול ממנה הלוואה אטרקטיבית היא רק אחת מהם. למעשה, קרן ההשתלמות היא היום מכשיר ההשקעה/חיסכון היחיד לטווח הבינוני שמעניק פטור ממס רווחי הון.

למידע נוסף על הלוואות מקרנות אתם מוזמנים לפנות לאיינס סוכנות לביטוח, פיננסים ומשכנתאות

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו