הקטנת תשלום חודשי במשכנתא

המשכנתא שלכם מהווה נטל משמעותי? מחפשים פתרונות פיננסיים?

עבור רוב משקי הבית בישראל החזרי התשלום על הלוואת המשכנתא מהווים נטל לא קטן, בעיקר כאשר הריבית במשק היא גבוהה. אם גם אתם נמצאים במצב הזה, כדאי שתדעו כי אתם לא לבד. ישנם פתרונות פיננסיים ייחודיים היכולים לעזור לכם עם הקטנת תשלום חודשי במשכנתא וישנן מספר דרכים עיקריות להפחתת נטל המשכנתא בצורה יעילה ועליהן נדבר בהמשך המאמר.

4 דרכים מרכזיות להוריד את ההחזר החודשי למשכנתא

בכדי להפחית את התשלומים החודשיים שלכם לבנק לצורך החזרת המשכנתא ובכדי להקל עליכם מבחינה כלכלית את התשלומים החודשיים, יש מספר דרכים היכולות לספק לכם פתרון. דרך אחת היא מיחזור של המשכנתא. מיחזור המשכנתא מאפשר לכם לקבל תנאים טובים יותר להחזרים החודשיים ויכול לכלול בין היתר החלפה של מסלולי תשלום ושינויים בריבית. דרך שנייה היא פריסה של התשלומים החודשיים מחדש. זהו סוג של מיחזור משכנתא ובמקרה הזה אנחנו נשנה את תקופת ההחזר לתקופה ארוכה יותר במטרה להקטין את הסכום החודשי. דרך שלישית היא החלפת מסלול ההלוואה למסלול עם ריבית נמוכה יותר, בדרך כלל מדובר על מעבר בין מסלול הפריים למסלול בריבית משתנה לא צמודה. דרך רביעית היא איחוד הלוואות. בשיטה הזו מאחדים את כל ההלוואות שלכם לכדי הלוואה אחת במשכנתא בכדי להוריד את הריביות ובכך להפחית את ההוצאות החודשיות שלכם.

ניהול משא ומתן מול הבנק

בכדי להשתמש בכלים הפיננסיים שציינו אתם צריכים שהבנק יאשר זאת. הקטנת תשלום חודשי במשכנתא יכולה להיות פתרון פיננסי מצויין לטווח הארוך אבל צריך לזכור שהבנקים לא מאשרים זאת לכל אחד ורצוי לבדוק איזה כלי פיננסי יכול להתאים ליכולות הכלכליות שלכם. אם אתם מעוניינים לנהל משא ומתן מול הבנק בכדי להביא להקטנת נטל המשכנתא, אנחנו בחברת איינס ייעוץ משכנתאות ופיננסים הכתובת המקצועית שלכם. אנחנו נספק לכם יועץ הלוואות שילווה אתכם בפגישות מול הבנק במטרה לקדם את התהליך להקטנת התשלום בדרך המתאימה ביותר ליכולות הפיננסיות שלכם.

הקטנת תשלום חודשי במשכנתא – איך מתחילים?

בכדי להתחיל בתהליך הבירוקרטי מול הבנקים על מנת להגיע לפתרון שיאפשר לכם הקטנת תשלום חודשי במשכנתא, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אלינו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ואנחנו בחברת איינס ייעוץ משכנתאות ופיננסים נתאם לכם פגישה אצלכם בבית כבר לשבוע הקרוב.

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו