ייעוץ להשקעות נדל”ן

אז למה כל כך הרבה משקיעים הולכים דווקא על נדל”ן? מכוון שהאופציה הזו היא הכי טובה היום להשקעה וזאת מכמה סיבות: כבעלים של נכס, רמת החיים שלך עולה בזכות ההכנסה החודשית משכר דירה. גם ערך הנכס עולה משנה לשנה וזה מביא להגדלה משמעותית בהון העצמי. בנוסף, את ההשקעה בנדל”ן ניתן להתחיל עם הון עצמי בסיסי ולקיחת הלוואה בריבית שכיום היא נמוכה יחסית. השקעה כזו יכולה להבטיח את העתיד הכלכלי שלך ולגרום לעליה משמעותית ברמת החיים גם העכשווית וגם העתידית.

מה אנחנו עושים?

לכל אחד שעוסק בתחום הנדל”ן ומגלה בו עניין, נדרשת היכרות מעמיקה עם התחום וחוש עסקי מפותח. זהו תחום מקצועי המתפתח במהירות בשנים האחרונות. אך תחום זה הוא לעיתים מורכב ומסובך ודורש מיומנות, מקצועיות וראיה רחבה לטווח ארוך. אנו מעניקים ייעוץ להשקעות נדל”ן לכל מי שמעוניין להשקיע בתחום זה אך עדיין לא פיתח את המיומנויות הנדרשות וגם לבעלי הון עצמי פנוי שמעוניינים להשקיע בנדל”ן.

מטרות ההשקעה

המשקיעים ואפיקי ההשקעות מגוונים מאוד. החל מרכישת נכס כהשקעת תשואה לטווח ארוך או רכישת נכס מניב להשכרה או להגדלת ההון העצמי או רכישת נכס והשבחתו לצורך מכירה ברווח ובמקרים שונים גם השקעה בנכס ראשון כמו דירה למגורים עצמיים. בכל מקרה כזה של השקעה ובכל היקף, אני נעניק ייעוץ להשקעות נדל”ן במקצועיות ונלווה אותך בדרך לעסקה מוצלחת.

טיפים של ייעוץ להשקעות נדל”ן מאיתנו

במקרה של נכס מניב, חשוב לוודא את שאזור רכישת הנכס הוא אזור בעל ביקושים גבוהים של שכירויות כך שהנכס יהיה מושכר כל הזמן ויניב תשואה מקסימלית משכר דירה. במקביל יש לוודא שההכנסה משכר הדירה גבוהה מהחזר ההלוואה שנטלת לקניית הנכס כך שהמאזן יהיה חיובי. רצוי לרכוש נכסים מתחת למחיר השוק על מנת למקסם את הרווח כבר ברגע הקניה. במקרה של השבחת נכס יש לוודא שההשקעה על ההשבחה תהיה מדויקת ונבונה ותעלה את שווי השוק של הנכס.

אורן איינס ייעוץ להשקעות נדל”ן מבטיחים לך תוכנית השקעה מותאמת אישית ואפשרות להנות מעסקה יזמית נבונה.

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו