ייעוץ משכנתאות

מדוע נדרש ייעוץ משכנתאות ופיננסים?

כיום מקבלים עצות וחוות דעת על כל רכישה שעושים. החל מרכישת רכב ועד להזמנת מלון. אז מה עם המשכנתא? הרי זו ההלוואה הגדולה והמשמעותית ביותר שתיקחו בחייכם על מנת לרכוש את הבית שלכם והיא תלווה אתכם שנים ארוכות. על מנת לקחת משכנתא שמתאימה בדיוק לכם, עליכם להיות מצוידים בהמון ידע, לערוך השוואות בין הצעות שונות ולדעת איך מוזילים עלויות. בדיוק בשביל זה נדרש יועץ טוב ובעל ניסיון רב.

הבנק והמשכנתא שלכם

משכנתא היא הלוואה בסכום גבוה שהבנק נותן כנגד בטוחה (הנכס הנרכש) ולתקופה ארוכה ועל פי קריטריונים משתנים. כאשר לוקחים את המשכנתא, יש לבנות תמהיל הלוואה שכולל את מסלולי ההחזר ותקופות ההחזר. אמנם ניתן לנהל משא ומתן עם הבנק על מנת להוזיל עלויות אבל אסור לשכוח שבנק הוא עסק כלכלי שמטרתו להרוויח כסף. הבנק גם יציע יועץ משכנתא משלו ובחינם אך היועץ הוא עובד הבנק ומייצג את האינטרסים של הבנק. לכן כדאי תמיד לפנות לייעוץ משכנתאות פרטי.

מהו ייעוץ משכנתאות?

קודם כל, יועץ פרטי מייצג אותך ויעניק לך ייעוץ כנה וחף מאינטרסים של בנקים. יועץ המשכנתא הוא מומחה בהתנהלות נכונה מול הבנקים למשכנתאות, מומחה להתנהלות פיננסית ובעל ידע נרחב בתחום שעוזר לו לבנות את האסטרטגיה והתמהיל הנכון של המשכנתא שלך. יועץ טוב יביא לשיפור תנאי המשכנתא ולהוזלה משמעותית של סכום ההחזר החודשי. היועץ דואג שהלקוח שלו יקבל את המשכנתא האופטימלית, המשתלמת והנכונה ביותר עבורו.

אורן איינס – ייעוץ משכנתאות

מלבד וותק וניסיון רב בייעוץ משכנתא בכפר יונה והסביבה, אורן איינס מציע ידע והבנה מעמיקה בתחום הפיננסים, מקצועיות, אמינות, יחס אישי, זמינות גבוהה ומחיר הוגן. על מנת לקבל את המשכנתא המתאימה לכם ביותר, נעבור מספר שלבים: פגישת היכרות ראשונית בה נאפיין את הצרכים שלכם, תכנון נכון של התקציב, תכנון פיננסי ובניית תמהיל המשכנתא, קבלת הצעות מהבנקים וניהול משא ומתן, ליווי עד קבלת אישור מהבנק. המומחה שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך עד לקבלת המשכנתא בתנאים משופרים ויחסוך עבורכם כסף רב.

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו