ייעוץ פנסיוני לפני פרישה

נמצאים לקראת יציאה לפנסיה? זה הזמן לפנות לייעוץ לפני פרישה!

לחיות בכבוד ובאיכות חיים גבוהה בתקופת הפנסיה שלכם תלויים במידה רבה בהחלטות הפיננסיות שלכם לקראת יום הפרישה. ישנם 2 נושאים רלוונטים ליום הפרישה – מיסוי וזכויות עובדים. באמצעות ייעוץ פנסיוני לפני פרישה, תוכלו לקבל את כל הכלים המקצועיים שיסייעו לכם לקחת החלטות פיננסיות מושכלות לקראת יום הפרישה. אתם צריכים לקחת צעדים חכמים לקראת עתיד בטוח יותר ולהנות מהזמן הפנוי שלכם ברווחה כלכלית. במאמר הבא נסביר את החשיבות של הייעוץ הפנסיוני לפני פרישה ועל תהליך הייעוץ עם יועץ פנסיוני.

תכנון עתיד פיננסי בצורה מושכלת

על מנת שתוכלו לתכנן את העתיד הפיננסי שלכם בתקופת הפנסיה בצורה יעילה יותר ומותאמת לצרכים שלכם, אתם תדרשו להתייחס לנושאים חשובים, כגון מיסוי, ביטוח, פנסיה, מימון ותכנון מקורות הכנסה. יתכן ותדרשו להתייחס גם לנושאים כמו דיני עבודה בעזיבת מקום העבודה שלכם במטרה למצות את הזכויות שלכם בתור עובדים שכירים. הפרישה שלכם מהעבודה היא אירוע משמעותי וזאת הזדמנות לוודא שתהיה לכם הכנסה מספקת גם לאחר יום היציאה לפרישה. הכרת הזכויות שלכם בתור פנסיונרים תעזור לכם לקחת החלטות נכונות.

איך מתבצע תהליך הייעוץ לקראת הפנסיה?

ייעוץ פנסיוני לפני פרישה כולל בין היתר פגישה אישית ראשונה שהמטרה שלה היא לאפיין את הצרכים הכלליים שלכם בתקופת הפנסיה. בשלב הבא אתם תדרשו לספק ליועץ שלכם נתונים ומסמכים שיעזרו לו לעבד את הנתונים הללו לכדי פתרונות והצעות. בשלב לאחר מכן יתחיל ייעוץ המס בכדי לוודא שאתם יכולים לממש את הזכויות שלכם במלואן. אנחנו בחברת איינס ייעוץ משכנתאות ופיננסים נספק לכם יועץ פנסיוני מקצועי ומנוסה שיעניק לכם ליווי מלא לקראת הפרישה. תהליך הייעוץ מתבצע בהתאמה אישית למטרות הפיננסיות שלכם ועל פי הזמינות שלכם במהלך כל שבוע.

קביעת פגישת ייעוץ פנסיוני לפני פרישה

החלטתם לפנות לקבלת ייעוץ פנסיוני לפני פרישה? רוצים לדעת מה הזכויות שלכם לקראת גיל הפרישה? זה הזמן לפנות אלינו דרך מספר הטלפון המופיע באתר, או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס מילוי הפרטים בתחתית הדף. אנחנו בחברת איינס ייעוץ משכנתאות ופיננסים נתאם איתכם פגישה ראשונה לייעוץ פנסיוני כבר לימים הקרובים ונתחיל יחד איתכם בתהליך תכנון העתיד הכלכלי שלכם לשנים הבאות.

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו