לקיחת משכנתא לדירה שנייה

רכישת דירה שנייה היא צעד משמעותי שיעשוי להניב לכם תשואה רבה בהמשך. אבל זהו גם מהלך מורכב, שמצריך תכנון פיננסי קפדני ולקיחת משכנתא מותאמת לצרכים הייחודיים שלכם. במאמר זה נבחן את הנושאים המרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת לקיחת משכנתא לדירה שנייה, נסביר לכם כיצד להתכונן למהלך – ונגלה לכם מי היא חברת הייעוץ הפיננסי הטובה ביותר כדי לקחת אתכם יד ביד אל עבר חלום הדירה השנייה וקבלת המשכנתא עבורו.

המאפיינים המרכזיים של משכנתא לדירה שנייה

לקיחת משכנתא לדירה שנייה שונה מהותית ממשכנתא לדירה ראשונה. הבנקים רואים במשכנתא לדירה שנייה סיכון גבוה יותר, ולכן תנאי ההלוואה יכולים להיות מחמירים יותר. הנה כמה מהמאפיינים המרכזיים של משכנתא לדירה שנייה:

  • אחוזי מימון נמוכים יותר – בעת לקיחת משכנתא לדירה שנייה, הבנקים עשויים להציע אחוזי מימון נמוכים יותר. לרוב, אחוז המימון המקסימלי הוא כ-50%-60% מערך הנכס, בניגוד ל-75% שניתן לדירה ראשונה.לפיכך גם ההון העצמי שיש להביא על מנת לקבל משכנתא לדירה שנייה הוא גבוה יותר – כ-40-50% מערך הדירה כמובן.

  • ריביות גבוהות יותר – הריביות על משכנתא לדירה שנייה נוטות להיות גבוהות יותר. הסיבה לכך היא שהבנקים מחשיבים את ההלוואה כסיכון גבוה יותר, ולכן הם מבקשים לפצות על הסיכון הזה באמצעות ריבית גבוהה יותר.

איך להתכונן ללקיחת משכנתא לדירה שנייה?

כדי להתכונן ללקיחת משכנתא לדירה שנייה בצורה הטובה ביותר, חשוב שתבדקו ראשית כל כל את היכולות הפיננסיות שלכם עוד טרם הפנייה לבנק. יש לקחת בחשבון את ההכנסות, ההוצאות החודשיות ואת ההלוואות הקיימות. כך תוכלו לדעת איזה סכום משכנתא אתם יכולים להרשות לעצמכם. במקרה הזה, פנייה לייעוץ מקצועי עשויה להיות בגדר חובה כמעט – כי שירות שכזה לחסוך לכם זמן וכסף באופן משמעותי. יועץ משכנתאות יכול לסייע לכם להבין את התנאים השונים, להשוות בין הצעות הבנקים ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

משכנתא לדירה שנייה לא לוקחים – לפני שעם המומחים של איינס מתייעצים

לקיחת משכנתא לדירה שנייה היא תהליך מורכב הדורש ידע והתמצאות בתנאי השוק. כפי שכבר אמרנו והדגשנו – תכנון נכון וייעוץ מקצועי יכולים לסייע לכם לעבור את התהליך בצורה חלקה ולקבל את התנאים הטובים ביותר. אנחנו בחברת איינס ייעוץ משכנתאות ופיננסים מציעים לכם שירות ייעוץ מקצועיים ומותאם אישית שדואג לאינטרסים שלכם. אנו נסייע לכם למצוא את הפתרונות הפיננסיים המתאימים ביותר לצרכיכם ולהגיע לחלום הדירה השנייה בקלות. בעזרתנו תוכלו להבטיח שתקבלו משכנתא לדירה שנייה בצורה הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם.

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו