מסורבי משכנתא

הבנק מסרב לך למשכנתא – יש לנו פתרון !
לא קיבלת משכנתא – אל תשלם !

במציאות הנוכחית רק יחידי סגולה בישראל יכולים להרשות לעצמם לרכוש דירה ללא נטילת משכנתא. אך מה עושה מי שהבנק מסרב להעניק לו משכנתא? האם נגזר עליו לחיות כל חייו בשכירות? לא בהכרח, השוק הפיננסי יודע היום להציע פתרונות טובים גם למי שהבנק סירב לתת לו משכנתא.

למה יש ‘מסורבי משכנתא’?

כשחושבים על זה, המונח מסורבי משכנתא הוא מונח מוזר, הרי הבנק רוצה לתת הלוואות והיתרון שבהלוואת משכנתא הוא שהנכס משועבד לטובתו כבטוחה. אז למה שהבנק יסרב לתת משכנתא? זה נכון, ובהלוואת משכנתא שמורה למלווה הזכות לפנות לבית משפט ולממש את הנכס אם הלווה לא עמד בהתחייבויות. אז למה יש מקרים שבהם בנקים מסרבים לתת משכנתא?מבחינת הבנקים, כאשר שמגיע לקוח עם רקורד של הסדר חוב או צ’קים חוזרים, הם מעדיפים למזער סיכונים, לחסוך את כאב הראש ולהגיד לא.

חלופה טובה לבנקים

למרבה המזל היום לבנקים כבר אין מונופול על שוק המשכנתאות ויש מספיק גורמים פיננסיים משוכללים, כמו למשל גורמים בענף הביטוח, שיודעים וערוכים לתת הלוואת משכנתא גם למי שחווה מפולת פיננסית שהכניסה אותו לרשימות השחורות של המערכת הבנקאית.

לייעוץ משכנתאות בכפר יונה על פתרונות חכמים עבור מסורבי משכנתא או מחזור והגדלת משכנתא אתם מוזמנים לפנות לאיינס סוכנות לביטוח, פיננסים ומשכנתאות.

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו