משכנתא דרך חברת הביטוח

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מחפשים דרכים אלטרנטיביות למימון רכישת דירה. אחת האפשרויות שהחלה לתפוס תאוצה בעשור האחרון היא לקיחת משכנתא דרך חברת הביטוח. במאמר זה נבחן את היתרונות של אפשרות זו ונעיר את עיניכם לדברים החשובים שיש לקחת בחשבון בעת לקיחת משכנתא שכזו, ונספר לכם על חברת ייעוץ המתמחה בתחום זה.

יתרונותיה של משכנתא דרך חברת הביטוח

  • גמישות ותנאים מותאמים אישית – חברות הביטוח מציעות לעיתים תנאים שונים במידה זו או אחרת מהבנקים, מה שמאפשר להתאים את ההלוואה לצרכים האישיים של הלווים. ניתן לבחור בין תקופות החזר שונות, מסלולי ריבית מגוונים ועוד.

  • אפשרות לקיחת “משכנתא הפוכה” – חברות הביטוח מתמחות לרוב במה שמכונה משכנתא הפוכה. משכנתא כזאת ניתן לקחת אם יש לכם דירה שהיא 100% בבעלותכם ושוויה כמיליון ש”ח ומעלה. את הכסף למשכנתא כזאת אתם מקבלים בסכון אחד או כקצבה חודשית – ובאפשרותכם להחזירה במלואה בכל שלב, ללא עמלת פרעון.

למה חשוב לשים אליהם לב בעת לקיחת משכנתא דרך חברת הביטוח

כשלוקחים משכנתא דרך חברת ביטוח יש לשים לב לכמה דברים עקרוניים: ראשית שלא תמיד ההצעות שלהן יהיו הרבה יותר משתלמות מאלו של הבנק. לכן חשוב מאוד לבדוק ולהשוות בין ההצעות השונות שאתם מקבלים, הן מהבנקים והן מחברות הביטוח, כדי לוודא שתשיגו את התנאים הטובים ביותר.

כמו כן, כדאי לדעת שלא מדובר בשוק פרוץ כלל וכלל. גם חברות הביטוח, ממש כמו הבנקים, לא לוקחות סיכונים מיותרים בעת נתינת משכנתאות. לפני מתן המשכנתא כל חברת ביטוח תערוך בדיקה קפדנית על מנת לוודא שהלווים – כלומר אתם – מסוגל לעמוד בהחזרים החודשיים אליהם אתם מתחייבים.

בנוסף, יש לקחת בחשבון שלעומת לקיחת משכנתא מהבנק – האפשרות של לקיחת משכנתא דרך חברת הביטוח היא פחות מוכרת בציבור. לכן מומלץ מאוד לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי מחברת ייעוץ משכנתאות ופיננסים שמכירה ולמדה את התחום לעומק – כדי לקבל הכוונה מדויקות ובדיקת התאמה של ההלוואה לצרכים שלכם.

שוקלים לקחת משכנתא מחברת הביטוח? פנו קודם לייעוץ באיינס!

משכנתא דרך חברת הביטוח היא אפשרות מעניינת וחדשה יחסית שמציעה גמישות ושירות מותאם אישית. בחינת היתרונות והחסרונות של אפשרות זו יכולה לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת ונכונה עבורכם – ופה בדיוק איינס, חברת בוטיק לייעוץ פיננסי נכנסת לתמונה. אנו מציעים לכם שירותי ייעוץ משכנתאות מותאמים אישיים, שייסיעו לכם גם בעניין של לקיחת משכנתא מחברת ביטוח.

אנחנו באיינס לא מחויבים לאף גורם או גוף פיננסי, אלא עובדים עם כל החברות בשוק בהתאם לנתונים – ולכן אתם יכולים להיות בטוחים שבעזרתנו ובעזרת הליווי שנעניק לכם תוכלו לקבל את המשכנתא המתאימה ביותר לרכישת הבית שלכם.

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו