משכנתא לדיור

הלוואת המשכנתא היא אחד מאותם מכשירים פיננסיים מהפכניים שמזניקים את הכלכלה בגישת ה-WIN WIN. מחירי הנדל”ן בעולם ובישראל בפרט, הם כאלה שמאפשרים למעט מאוד אנשים שמחזיקים בהון עצמי נזיל לרכוש דירה ולכן הם נאלצים ללוות את הכסף. הבעיה היא שעלות רכישת דירה היא עלות גבוהה מאוד שאינה מאפשרת שימוש בהלוואה רגילה. הרעיון במשכנתא לדיור הוא שהנכס שאתם רוכשים משמש במקביל בתור בטוחה עבור מעניק ההלוואה. עובדה זו מאפשרת לו לסווג את המשכנתא כהלוואה בסיכון נמוך ובהתאם לפרוס את ההחזר על פני שנים ארוכות ללא חשש.

המלווה כשותף בנכס

מצד שני המשמעות של משכנתא היא שכל עוד לא סיימתם להחזיר את ההלוואה, הנכס, פורמלית לא רק שלכם, המלווה הוא גם שותף בנכס ובמקרה וחלילה לא תעמדו בהחזר החודשי הוא יוכל לפנות לבית המשפט ולבקש לממש את הנכס ולסלק את החוב. ועדיין, ברוב המקרים משכנתא היא פתרון טוב ונוח והחזקה שלכם בנכס בפועל לא נפגעת.

משכנתא לדיור: לא רק בבנק

במשך שנים ארוכות לבנקים היה מונופול על שוק המשכנתאות בישראל. בשנים האחרונות התחום עבר רפורמה שנועדה לפתוח אותו לתחרות וגם גורמים אחרים במערכת הפיננסית כמו חברות הביטוח ושחקנים אחרים בשוק ההון יכולים להציע הלוואות משכנתא.

למידע נוסף על משכנתא לדיור אתם מוזמנים לפנות לאיינס סוכנות לביטוח, פיננסים ומשכנתאות

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו