משכנתא לכל מטרה

משכנתא היא צורת הלוואה מבוססת על העמדת נכס כערובה כספית לגוף הפיננסי המלווה את הכסף.
אמנם רבים לא מודעים לכך, אך, משכנתא היא לא רק הלוואה לצורך רכישת דירה, אלא היא שיטה שלמה של הלוואות היכולות לשמש לכל צורך שהוא.

אילו מטרות נכללות בהלוואת משכנתא לכל מטרה?

ממש כל מטרה שהלווה מעוניין בה, מבחינת הבנק אין מניעה שהמטרה תהיה חופשה בת שנה בקאריביים, רכישת מכונית, שיפוץ לבית, מימון חתונה, צורך בריאותי או כל דבר אחר.
מבחינת הבנק או הגוף המלווה, הנכס המשועבד ויכולת ההחזר הם הנתונים הקובעים.

גובה ההלוואה במשכנתא לכל מטרה

על פי כללי הלוואת משכנתא לכל מטרה, הגובה המקסימלי של ההלוואה יעמוד על עד 50 אחוז מגובה שווי הנכס המוצע לשעבוד. במשכנתא לרכישת דירה ראשונה ניתן לקבל יותר (עד 75 אחוז), אך כאשר מדובר במשכנתא לכל מטרה זהו המקסימום שנקבע.

משכנתא לכל מטרה מסלולים

במסלולים הכוונה היא לאופן ביצוע ההחזרים של ההלוואה. חשוב להבין שמרבית המשכנתאות מורכבות מכמה מסלולים, כל מסלול על סכום מסוים של המשכנתא. הגישה השכיחה היא, לשלב כמה מסלולים בשיטות ריבית שונות, כדי ליצור עד כמה שניתן יציבות החזרים לצד תכנון הלוואה מותאמת באופן אישי לכל לווה.

כאן המקום לומר, כי עבור מי שאינו בקיא במושגי ההלוואות, סוגי מסלולים (ריבית קבועה, ריבית משתנה צמודה, ריבית פריים ונוספות), שיטת ההחזר (שפיצר או קרן השווה) ומושגים אחרים, מומלץ לו מאד לבצע את ההליך לקיחת המשכנתא עם איש מקצוע בתחום הפנסיוני שיוכל להשיג את המשכנתא היעילה ביותר והמתאימה ביותר ללווה.

איינס ייעוץ משכנתאות ופיננסים, הם מוסד משפחתי וותיק בתחום, בעל ידע וניסיון הדואגים שהמשכנתא שלכם תהיה גם זולה וגם מותאמת לצרכים וליכולת שלכם.

2 טיפים חשובים

1. משכנתא אינה נבחנת רק ביחס להווה, היא נבחנת לאורך השנים של החזר, לכן משכנתא מוצלחת היא לא דווקא הזולה ביותר (פחות ריבית), אלא המשכנתא המתאימה ליכולת הכלכלית של הלווה גם בהתאמה לעתיד ולשינויים צפויים ולא צפויים.
2. משכנתא אינה מסתיימת לאחר שנלקחה, ניתן לבצע פעולה של מחזור משכנתא בשרון במהלך השנים של ההלוואה, בכדי להתאים אותה לשינויים שנעשו במשק או שינויים אצל הלווה.

סיכום

הסיפור העיקרי בכל הלוואה הוא ההחזרים. לכן במשכנתא לכל מטרה המסלולים שייבחרו הם משמעותיים ביותר וישפיעו לתקופה ארוכה.
חשוב לבחור מסלולי החזר הלוקחים בחשבון אפשרויות ושינויים וטוב לעשות זאת עם אנשי מקצוע שתכננו משכנתאות רבות עבור לווים רבים.

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו