משכנתא שניה לכל מטרה

זקוקים למשכנתא שניה להגשמת החלומות שלכם? יש לנו פתרון בשבילכם!

משכנתא שניה לכל מטרה זו הלוואה ייחודית המתאימה רק לבעלי נכסים והיא מאפשרת גמישות וחופש רב יותר בשימוש הכסף לצרכים הרלוונטיים לכם. הכסף שתקבלו מההלוואה הזו לא צריך להיות מיועד לרכישת נכס כמו במשכנתא הראשונה, אך חשוב לדעת כי הבנק יכול לקבוע מה המטרות המקובלות מבחינתו לשימוש בכספים על פי קריטריונים שנקבעו מראש. בכדי לקבל את ההלוואה הזו, הנכס שנמצא בבעלותכם יהיה משועבד לבנק ולכן חשוב לקחת את ההלוואה הזו לאחר שבדקתם את כל האופציות האחרות הקיימות היום לצורכי מימון.

הבטחונות של הבנק לאישור ההלוואה

הבנקים מחשבים סיכונים פיננסיים כל הזמן והדרך שלהם לקבל ביטחון פיננסי בעת אישור משכנתא שניה היא באמצעות שיעבוד של נכס הנמצא בבעלות שלכם. השעבוד עצמו לא מספק את הבנק באופן מלא והוא ירצה לראות שהשימוש שלכם בכסף הוא מסיבה ברורה ורלוונטית וזאת כאשר ההתנהלות הכלכלית שלכם עם חשבונות הבנק שלכם היא תקינה ולגיטימית. סיבות מקובלות ללקיחת משכנתא שניה יהיו ברוב המקרים עזרה לבני המשפחה, פירעון של הלוואה, רכישה של רכב חדש, השקעה בעסק שלכם, רכישה של נכס במדינה אחרת או הלוואה לצורך ביצוע טיפולים רפואיים.

מה המגבלות מבחינת בנק ישראל?

משכנתא שניה לכל מטרה על פי ההוראות של בנק ישראל תהיה בגובה מקסימלי של עד 50 אחוז מהערך של הנכס כולל המשכנתא שאתם עדיין משלמים עליה. חשוב להכיר את המגבלות הללו ולהבין מה הדרך הנכונה ביותר מבחינת לקיחת משכנתא נוספת. אנחנו בחברת איינס ייעוץ משכנתאות ופיננסים נשמח לעזור לכם בתהליך הבירוקרטי מול הבנקים השונים במטרה להגיע לאישור משכנתא שניה בתנאים האופטימליים מבחינתכם. בתהליך זה אנחנו נבצע אפיון מעמיק של המשכנתא הרצויה לכם ונכוון אתכם למציאת הפתרונות הפיננסיים המתאימים ביותר לכם, בהתאמה מדויקת ליכולות הפיננסיות שלכם.

קבלת משכנתא שניה לכל מטרה – איך מתחילים?

על מנת שתוכלו לקבל משכנתא שניה לכל מטרה אתם צריכים לנהל משא ומתן מול הבנקים ולהגיע לתנאי ההלוואה הטובים ביותר מבחינתכם. אנחנו בחברת איינס ייעוץ משכנתאות ופיננסים נלווה אתכם לאורך כל התהליך לקבלת המשכנתא ונספק לכם כלים מקצועיים ופיננסיים שיסייעו לכם לקבל החלטות מושכלות ללקיחת המשכנתא המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו