סוכנות ביטוח

סוכנות ביטוח שתגבה אותך

כיום יש המון פרסומות לחברות ביטוח בשיטת ‘עשה זאת בעצמך’ בטלפון. אבל מה קורה כשמתרחש אירוע ביטוחי ובאמת צריך את הביטוח עכשיו ומייד? עם מי מדברים? מי מגבה אותך? ביטוח הוא עניין מורכב ולכן רצוי ואף כדאי להיעזר בשרותיו של סוכן ביטוח בעל ניסיון וידע בעולם הביטוח, שיבין לעומק את הצורך שלך ויתאים לך פתרונות ביטוח ההולמים את צרכיך הייחודיים. סוכן ביטוח חזק שעובד עם חברות הביטוח המובילות בישראל שיגבה אותך בכל זמן וגם יחסוך לך בהוצאות הביטוח.

המומחיות של סוכנות ביטוח

כולם רוכשים ביטוחים אך צרכי הביטוח של כל אחד שונים. חיים, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות, עם חיסכון או בלי חיסכון, נסיעות, רכב ועוד ועוד. אנחנו מוציאים לעיתים אלפי שקלים על ביטוחים שונים בלי לדעת מה יש לנו או אין לנו. המומחיות של סוכנות ביטוח היא לעשות לכם סדר בעולם הביטוח שלכם, לוודא שאתם מכוסים במה שצריך ולחסוך לכם כסף רב. בנוסף, סוכן ביטוח ילווה אתכם לאורך כל הדרך וידאג לתת לכם את השירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל.

אורן איינס סוכנות ביטוח

בסוכנות אורן איינס תקבל את כל שירותי הביטוח תחת קורת גג אחת בנוסף למקצועיות ומקצוענות ותשומת לב אישית. אנו נבנה עבורך מסגרת ביטוח המתאימה לצרכים האישיים שלך ונתפור את חבילת הביטוח הנכונה ביותר עבורך. הסוכנות שלנו משרתת לקוחות עסקיים ופרטיים בכל תחומי הביטוח תוך מתן מעטפת כוללת של שירותים נלווים. עם ניסיון רב בשוק הביטוח, אנו פועלים עבור כל לקוחותינו בכל תחומי הביטוח ומבטיחים לך שקט נפשי ובטחון.

בואו נעשה סדר בביטוח

לפני הכל, סוכנות הביטוח שלנו תבדוק את תיק הביטוח שלך ותציג לך את כל הנתונים. אנו ננתח את התיק ונוודא שיש ברשותך את כל מוצרי הביטוח המתאימים ספציפית לך. בשלב השני אנו נמליץ על הצעדים שאפשר לעשות על מנת לשפר את התיק. הסוכנות שלנו מתמחה בפיננסים וגמל, ביטוחי משכנתאות, ביטוחי בריאות, פתרונות פנסיה ופתרונות חיסכון, תכנון פרישה, ביטוחי רכב ודירה ועוד.
לקביעת פגישה ובדיקת התיק הביטוח שלך, ניתן ליצור קשר עוד היום או לחייג לטלפון ————-

תוכן עניינים
ביטוח מחלות קשות

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו