רוצה לחבר הלוואות ולהקטין החזר חודשי ?
לא צמצמנו לך את ההחזר – אל תשלם !

על פי נתוני בנק ישראל כמעט מחצית הישראלים חיים במצב של משיכת יתר. לרבים, בנוסף למינוס בבנק יש גם החזר חודשי מעיק על הלוואה אחת או יותר ובתנאי הריבית הנוכחית במשק מדובר בבעיה אמיתית ובבור פיננסי שרק מעמיק וגודל. פתרון אפשרי עבור הרבה מאוד ישראלים שבבעלותם נכס הוא איחוד הלוואות.

אפשרות לפרוס את ההחזר החודשי לפרוסות דקות במיוחד

כשיש הרבה הלוואות קטנות יש בלגן ולרוב התמונה הכוללת, הן מבחינת ההחזר החודשי והן מבחינת הריבית גבוה מסך חלקה. כך שברמה הפשוטה הגיוני להמיר כמה הלוואות קטנות בהלוואה אחת גדולה – זה כבר עושה סדר.

היתרון המהותי באיחוד הלוואות נמצא במקום אחר. כשמדברים על איחוד הלוואות, בעצם מתכוונים בנטילת הלוואה שעושה שימוש בקונספט שנקרא משכנתא. נסביר: כשלוקחים מהבנק או גורם אחר הלוואה,  בדרך כלל לא מעמידים מולה בטוחה. מכאן שמבחינת המלווה מדובר בהלוואה בסיכון ולכן הוא יפצה על הסיכון ויגדר את עצמו באמצעות ריבית גבוהה והחזר חודשי שנפרס לתקופה יחסית קצרה. אך מה יקרה אם נעמיד להלוואה הזו בטוחה בדמות נכס נדל”ן בבעלותנו? במקרה כזה המלווה מצמצם סיכון ויכול לתת לנו תנאי ריבית נוחים יותר ולפרוס את החוב לפרוסות דקות ולאורך שנים ארוכות באופן שלא מעיק על ההתנהלות השוטפת של המשפחה.

שותפים עסקיים

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!