פוליסות חיסכון

אנחנו לא נוטים לקשר את המונח ‘ביטוח’ למונח ‘חיסכון’, אך בסביבה הכלכלית הנוכחית מסתבר שענף הביטוח ממלא תפקיד רחב יותר מהתפקיד המסורתי שלו. בעקבות הרפורמות בשוק ההון, חברות הביטוח קיבלו היתר להציע גם מוצרי חיסכון והשקעה. מבחינת הצרכנים מדובר בחדשות מצוינות כי היצע המוצרים גדל, מה שהביא להגדלת התחרות על ליבו וכיסו של הצרכן ושיפר את תנאי מוצרי החיסכון וההשקה.

מה זה, בכלל, פוליסות חיסכון?

ברגע שענף הביטוח נכנס למגרש החיסכון הוא גם הביא עמו קונספט חדש ומעניין: ‘פוליסות חיסכון’. במה מדובר? ובכן, למרות השימוש במילה ‘פוליסה’ אין במוצר הזה שום רכיב ביטוחי. אפשר להסתכל עליו כאל ביטוח חיים ללא רכיב ריסק אלא רק לחיסכון. כמוצר חיסכון, הפוליסה מתפקדת כחיסכון לטווח הבינוני ואינה מוגדרת מוצר פנסיוני. עובדה זו הופכת את פוליסת החיסכון לתחליף לקופות הגמל המסורתיות וזה לא מקרה שבשנים האחרונות הרבה מאוד אנשים מעבירים את פיקדונות החיסכון המסורתיים לפוליסות חיסכון. היתרון הגדול של פוליסות החיסכון זו הגמישות שלהן (אפשר למשוך כסף מתי שרוצים) והעובדה שיש בהם מסלולי השקעה שונים שמאפשרים התאמה אישית לכל לקוח.

להשקיע דרך סוכנות הביטוח

למרות שפוליסת חיסכון היא מוצר פיננסי ולא מוצר ביטוח, מי שמשווק אותן הם דווקא סוכנויות הביטוח וזו הזדמנות מצוינת להסתכל על פורטפוליו ההשקעות ופורטפוליו הביטוח באופן הוליסטי.

למידע נוסף על פוליסות חיסכון אתם מוזמנים לפנות לאיינס סוכנות לביטוח, פיננסים ומשכנתאות

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו