תכנון פיננסים וליווי דירוג אשראי

תחום הפיננסי הוא כנראה אחד מהתחומים החשובים ביותר כיום ומשפיע על כל בית ובית בישראל. תכנון פיננסי נכון ובצורה טובה יעזור לכל אדם ומשק בית להתקדם ולהגשים מטרות כמו רכישת נכס וביצוע השקעות שונות. אך כיום, דירוג אשראי נמוך ובעיות בתזרים מזומנים הם מנת חלקם של רבים שלא מצליחים לגמור את החודש. בעזרת תכנון פיננסים וליווי דירוג אשראי ניתן להפוך את המצב, להגיע לדירוג טוב, תזרים חיובי וצמיחה כלכלית.

הגברת המודעות הכלכלית ולקיחת העתיד הכלכלי בידיים

ביטוחים, משכנתאות, השקעות, כלכלה אישית וכלכלת משפחה ועוד מושגים כלכליים מקיפים כיום את חיינו. אנו צריכים לדעת ללמוד לנהל את המשאבים והכסף שלנו בצורה נבונה. ידע פרקטי כזה יכול לעזור לנו רבות על מנת לנהל את החיים שלנו בצורה טובה ולהתקדם. לכן אנו חייבים להגביר את המודעות הכלכלית שלנו וללמוד לתכנן פיננסית בצורה נכונה ונבונה ולהגיע לצמיחה כלכלית.

דירוג האשראי הוא כלי חשוב

דירוג אשראי הוא הכלי בו נמדדת היכולת של אדם להחזיר הלוואות. זאת אומרת שבלי דירוג אשראי גבוה, בנקים וגופי מימון שונים יסרבו לתת לכם הלוואות או משכנתאות. מערכת דירוג האשראי כיום היא מערכת שקופה המציבה מידע על כל אחד מאיתנו ואת דירוג האשראי שלו. אם אתם מגלים שהדירוג שלכם נמוך, הגיע זמן לפעול. פנייה לייעוץ היא כלי שיכול לעזור רבות.

אורן איינס תכנון פיננסים וליווי דירוג אשראי

בעזרת כלים של תכנון פיננסי, אנו מציעים מעבר ממצב של מינוס למצב של צמיחה כלכלית והגשמת החלומות הפיננסים. התהליכים שלנו כוללים תכנון כלכלה נכונה, ניתוח ביטוחים ופוליסת חיסכון, תכנון משכנתאות ותכנון השקעות. בכלים אלו נוכל לנתח ביחד את מצב חשבון הבנק ולהבין את הגורמים למצבו, הסקת מסקנות ובניית תקציב חודשי. אנו ננהל את תזרים מזומנים ונבנה יחד תוכנית כלכלית שתביא לצמיחה. נבחן את המוצרים הפיננסים שברשותכם כגון משכנתאות, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, קופות גמל ופוליסת חיסכון ונבדוק אם כל מוצר כזה עונה לדרישותיכם. הכלים האלה הם כלים פרקטיים שיתנו לכם ידע רב בניהול הכסף שלכם.

לתכנון פיננסים וליווי דירוג אשראי, צרו קשר עוד היום!

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו