תכנון פרישה לפנסיה

למרבית בני אדם קשה לתכנן או להתכונן לדברים הצפויים בעתיד הרחוק. זה די מובן, ההווה והעתיד הקרוב מעסיקים אותנו ולא משאירים זמן, כוחות או רצון להתחיל לחשוב רחוק. בנוסף, מחשבה על גיל הפנסיה (זקנה) היא לא תמיד מחשבה נעימה, שהינו רוצים לעסוק בה כשאנחנו צעירים.

בסוגיית הפנסיה, המדינה קבעה כי הפרשה לפנסיה היא חובה של כל אדם בכלל זה אדם העובד כעצמאי ויש תקנות וכללים מוסדרים בעניין. על כן מומלץ מאד לבצע תכנון פרישה לפנסיה יעיל ומוקדם ככל הניתן בכדי למקסם את מה שהחיסכון שלכם עושה עד גיל הפנסיה.

לעזור לכסף שלכם לעזור לכם

איינס ייעוץ משכנתאות ופנסיה, מומחים בתכנון מוקדם לפנסיה. תכנון שבו הכסף שאתם מפרישים כל חודש, עובד גם הוא בשבילכם ומסדר לכם פנסיה טובה יותר בעתיד.

מה זה אומר תכנון פרישה לפנסיה?

=       סוג הביטוח הפנסיוני. יש בשוק כמה מוצרים כאלו וכל אדם המפריש לפנסיה יכול לבחור את המוצר המתאים לו מבחינה ניהול והפקדה.

=       גובה ההפקדה החודשית. כשכיר גובה ההפרשה נקבע בהתאם לשכר ויש מגבלת תקרת הפקדה. אולם יש אפשרות להפקיד לקרן פנסיה משלימה שאינה זוכה להטבות מס מהמדינה אך בניהול נכון יכולה להיות עוד מקור הכנסה בגיל הפנסיה.

=        אפיון צרכים. עד כמה שניתן נסו לאפיין את הצרכים הצפויים שלכם בפנסיה. האם שמירה על אותו אורח חיים?, צרכים רפואיים, שינויים משפחתיים, תוכניות ועוד.

שלושה דברים שצריך לדעת על פנסיה

=       מדובר במוצר הפקדה וחיסכון המתנהל לאורך שנים, דמי הניהול הנגבים על ידי הקופה המנהלת מצטברים לסכום משמעותי לאורך השנים. לכן מומלץ לעקוב ולוודא כי אתם משלמים דמי ניהול נמוכים ככל הניתן (גם מהחיסכון וגם מההפקדה).

=       ניתן להעביר ולאחד מוצרי חיסכון פנסיונים. במידה ונפתחו לכם מסלולים שונים בכמה עבודות שונות, מומלץ לאחד אותם בכדי להימנע מכפל עמלות ניהול.

=       החברה המנהלת את כספי הפנסיה משקיעה אותם באפיקי השקעה שונים. אתם יכולים להיות מעורבים ולקבוע מה הם האפיקים בהם הפנסיה שלכם תושקע.

סיכום

תכנון פרישה לפנסיה, טוב ייעשה אם יתחיל כמה שיותר מוקדם.

התכנון כולל כמה סוגיות קריטיות ובכדי לבצע תכנון מושכל צריכים מידע ונתונים פיננסים. מומלץ מאד לבצע תכנון פנסיוני עם איש מקצוע שיש לו נתונים ומידע שבאמצעותו יתכנן עבורכם את המסלול המתאים ביותר.

תוכן עניינים

היתרונות שלנו:

ניסיון ומקצועיות

כ-20 שנה של היכרות
עם התחום ועם הספקים

סל מוצרים רחב

ביטוח, פיננסים משכנתאות, ביטוח נסיעות לחו"ל ועוד,
הכל תחת קורת גג אחת

אמינות ויחס אישי

עבודה בשקיפות מלאה וליווי צמוד
בהתאם לצרכי הלקוח

שותפים עסקיים

לקביעת פגישת הכרות ראשונית, בדיקה ואפיון הצורך שלכם, צרו קשר עוד היום!

השירותים שלנו